Przedszkole Nr 18 w Tarnobrzegu

ul. Kościelna 3, 39-400 Tarnobrzeg

Tryb działania

Dyrektor kieruje działalnością Przedszkola i reprezentuje je na zewnątrz. Prowadzi postępowania kończące się wydaniem decyzji. Kompetencje Dyrektora znajdują się w Statucie Przedszkola W pozostałych sprawach Dyrektor wydaje zarządzenia wewnętrzne.

Rada Pedagogiczna jest kolegialnym organem Przedszkola. Uchwały Rady Pedagogicznej są podejmowane zwykłą większością głosów w obecności co najmniej połowy jej członków. Kompetencje Rady Pedagogicznej znajdują się w Statucie Przedszkola oraz Regulaminie Rady Pedagogicznej

Rada Rodziców może występować do Dyrektora i innych organów Przedszkola, organu prowadzącego oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach Przedszkola. Rada Rodziców podejmuje decyzje w formie uchwał.

Utworzono dnia: 15.04.2018
Dokument wprowadził: